Wonder Woman

Superbohaterka, wzór do naśladowania, która jest odzwierciedleniem siły i piękna. Jest wojownikiem i zbawcą. Od 75 lat opowieści o Wonder Woman inspirującą kobiety aby walczuły o równość i umocnienie pozycji kobiet.

Kraje: WĘGRY, BIAŁORUŚ, LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, CHORWACJA, SŁOWENIA, SERBIA, BOSNIA HERZEGOVINA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA

Licencjdawca: Warner Bros.
Kategoria: Rozrywka
 

 

Wonder Woman to pierwsza na świecie, ulubiona superbohaterka, która po raz pierwszy pojawiła się na okładce komiksu All Stars w 1941 roku. Od czasu jej debiutu stała się ikoną popkultury!

Wonder Woman powstała jako rzeźba z gliny stworzona przez swoją matkę, królową Hippolytę, otrzymawszy następnie życie od Afrodyty,oraz nadludzkie moce jako dary greckich bogów. W ostatnich latach wydawnictwo DC zmieniło pochodzenie Wonder Woman po odkryciu, że jest ona córką Zeusa i Hippolyta.

Jest postacią o silnym charakterze, która nie rezygnuje z walki i wyzwań. Próbuje jednak nie doprowadzać do eskalacji konfliktu. Dzięki jej potężnym mocom i doświadczeniu w radzeniu sobie z zagrożeniami, Diana jest w stanie rywalizować z prawie każdym bohaterem i nikczemnikiem.

 

 

Wieczna wojowniczka, potężny rzecznik sprawiedliwości, równości i pokoju. Jest wzorem dla pokoleń kobiet, postacią, która uosabia bohatera. Jest częścią ruchu wyzwolenia kobieti, inspiruje dziewczęta i kobiety w każdym wieku na całym świecie. Ikona komisków od ponad pół wieku. Gwiazdą swojego własnego programu telewizyjnego. Twarz niezliczonych produktów konsumenckich na całym świecie!

Po raz pierwszy w historii Wonder Woman występuje w serialu DC Superhero Girls, pomagając małym dziewczynkom uwierzyć, że naprawdę mogą uratować świat.

 

Na ekranie, firmując swoim wizerunkiem produkt oraz w kulturze popularnej Wonder Woman jest ważniejsza niż kiedykolwiek. To pierwsza tak wspaniała okazja do stworzenia programu, który podbije rynki I pozwoli zwiększyć sprzedaz jak nigdy dotąd.

Po debiucie w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (2016), Wonder Woman wystąpiła w swoim własnym filmie, grana przez Gal Gadota jako kultowa wojowniczka Amazonek. Film w reżyserii Patty Jenkins, ustanowił wiele rekordów kasowych. Jest piątym filmem najbardziej dochodowym  filmem o superbohaterach i dwudziestym najbardziej dochodowym w Stanach Zjednoczonych. Na całym świecie zarobił ponad 821 milionów dolarów, co czyni go dziewiątym najlepiej zarabiającym filmem w 2017 roku. Druga część filmu jest zaplanowana na  1 listopada 2019 roku.

W listopadzie 2017 roku Wonder Woman pojawiła się również w filmie Ligia Sprawiedliwości.

 

Czy chcesz zosta? licencjobiorc?

Zadaj pytanie

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone