O NAS

Witamy w świecie rozrywki ELC Europe. Jesteśmy jedną z wiodących agencji licencyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, Rosji i krajach WNP. Cieszymy się wyjątkową reputacją w branży dzięki ciągłemu rozwojowi i współpracy z największymi światowymi markami w branży rozrywkowej, od filmowych superbohaterów poprzez popularne kluby piłkarskie, brandy muzyczne i zespoły, aż po ponadczasowe postacie z kreskówek.

Wyróżnia nas głęboka wiedza na temat branży licencyjnej, aktualnych trendów i optymalnego dopasowania marek licencyjnych do kategorii produktowych naszych Partnerów. Doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić stały rozwój reprezentowanych przez nas marek.

 

Dzięki rozbudowanej sieci partnerów licencyjnych dążymy do maksymalizacji przychodów, stałej opieki nad marką oraz zapewnienia sukcesu biznesowego wszystkim uczestnikom umowy licencyjnej. Firma ELC powstała w 2004 roku i jest jedną z wiodących agencji świadczących usługi licencyjne dla największych licencjodawców na świecie: Warner Bros, 20th Century Fox, NBCUniversal, Rovio, Sony Pictures, Emoji, Live Nation, Coca Cola, IMPS. ELC współpracuje z najbardziej rozpoznawalnymi markami, takimi jak Batman, Superman, Harry Potter, Looney Tunes, Angry Birds, Smurfs, Trolls, Despicable Me, Fast&Furious, Ice Age, The Simpsons, zespołami muzycznymi i znanymi wykonawcami jak U2 i Madonna, i klubami piłkarskimi, takimi jak Real Madryt i Paris Saint Germain.

Nasza misja

Naszym celem jest pozycja wiodącej i najbardziej dochodowej agencji licencyjnej na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji i WNP, preferowanej przez Licencjodawców i Licencjobiorców. Koncentrujemy się na działaniach zapewniających najlepsze rozwiązania dla naszych partnerów od pomysłu na produkt do sprzedaży.

Nagrody

Universal Brand Development : Agent of the Year 2018

2018

Universal Brand Development : Agent of the Year 2018

2018

Best Marketing Campaign 2017 for Nectar Angry Birds campaign in Serbia

2017

Universal Best Retail Execution in EMEA

Elc Brands Russia

2016

Rovio Operational Excellence

2013

20th Century Fox International Homey Award

  • Rising Star Award

Elc Brands Russia

2010

Warner Bros. International Summit

  • Best Agent

2009

Warner Bros. International Summit

  • Best Agent

2008

Warner Bros. International Summit

  • Best Agent

Kariera

Jeśli chcesz do nas dołączyć i wykorzystywać swoje umiejętności do osiągania przełomowych rezultatów rozwijając swoją karierę w pracy ze światowymi markami, wypełniej poniższy formularz.

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone