Tom & Jerry

Kraje: WĘGRY, BIAŁORUŚ, LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, CHORWACJA, SŁOWENIA, SERBIA, BOSNIA HERZEGOVINA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA

Licencjodawca: Warner Bros.
Kategoria: Rozrywka
 

 

Najsłynniejszy duet kota i myszy, który od 75 lat zapewnia rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Licencyjny sukces z ponad 400 licencjobiorcami na całym świecie!

Tom and Jerry to amerykańska seria krótkometrażowych filmów animowanych stworzonych w 1940 roku przez Williama Hanna i Josepha Barberę. Opowiada o rywalizacji pomiędzy dwoma tytułowymi bohaterami, Tomem i Jerrym oraz o pozostałych postaciach, bazując na gatunku komedii slapstickowej. Seria zdobyła 7 Oscarów , stając się jedyną telwizyjna seria animowaną z taką ilością nagród akademii!

Rozbieżności pomiędzy Tomem i Jerrym są wyjątkowe: przyjaciel i wróg, niegrzeczny i mądry, mały i duży, co razem tworzy rozgardiasz i wesoły nastrój. Pomimo trwającej od dekad bitwy, boheterowie

Seria jest silną marką o zasięgu globalnym obecną we wszystkich głównych kategoriach produktowych, pożądaną przez sprzedawców detalicznych i licencjobiorców na całym świecie. Marka skierowana jest do chłopców i dziewcząt w wieku 2-11, a także do nastolatków i dorosłych. Tom i Jerry to idealna kombinacja dla konsumentów szukających ponadczasowych i sympatycznych postaci na wszelkiego rodzaju produktach: jedzeniu, napojach, odzieży, zabawkach, grach oraz publikacjach.

Obecność w internecie i mediach społecznościowych
  • Półgodzinne filmy emitowane w telewizji; 78 pełnych akcji odcinków wyprodukowanych przez Warner Bros. Animation
  • Sezon 2 animacji jest kontynuacją rozrywki dla dzieci w każdym wieku
  • Seriale Tom i Jerry Classic oraz na płytach dvd są nadawnae regularnie 
  • 200 krótkich filmów animowanych nadawanych na całym świecie 
  • Fanpage Toma i Jerrego ma 42 milliów fanów i cały czas rośnie
  • Klipy, składanki i wiele więcej  na kanale YouTube WBKids!
  • Nowa globalna strona internetowa uruchomiona latem 2016 r., na której dzieci mogą grać w gry, oglądać materiaływideo, czytać komiksy i pobierać zabawne zajęcia i wiele więcej!

Czy chcesz zosta? licencjobiorc?

Zadaj pytanie

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone