Justice League

Justice League to różnorodny wszechświat z najbardziej znanymi na świecie superbohaterami.

Kraje: WĘGRY, BIAŁORUŚ, LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, CHORWACJA, SŁOWENIA, SERBIA, BOSNIA HERZEGOVINA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA

Wytwórnia:
Kategoria:Rozrywka
 

 

Liga Sprawiedliwości została stworzona przez pisarza Gardnera Foxa i po raz pierwszy pojawiła się jako zespół w komiksie The Brave and Bold w 1960 roku.
Zespół składa się z niezależnych superbohaterów, którzy łączą się jako Liga Sprawiedliwości. Siedmiu oryginalnych członków to Superman, Aquaman, Flash, Green Lantern, Martian Manhunter, Batman i Wonder Woman. Skład zespołu zmieniała się przez lata, składając się z wielu superbohaterów z DC Universe, takich jak Atom, Black Canary, Cyborg, Green Arrow i innych.

Dzięki setkom postaci i nieskończonym historiom, ten ekspansywny świat pozwala fanom w każdym wieku stać się częścią Ligii! Bohaterowie zapewniający niekończące się historie, wojna ciemności ze światłem łączy fanów z postaciami, z którymi mogą się utożsamiać. Justice League składa się z 3 marek licencyjnych, które docierają do wszystkich grup demograficznych od dzieci do dorosłych, zarówno mężczyzn, jak i kobiety.

Serial Justice League Action

Batman, Superman i Wonder Woman prowadzą DC Comics SuperHeroes przeciwko ich najbardziej niechlubnym przeciwnikom w przygodach wypełnionych nieustannymi emocjami, zabawą i akcją. Niezależnie od tego, czy bronisz Ziemi, stawiasz czoła najeźdźcom z kosmosu, czy walczysz z dziwacznymi siłami magii, zespół bohaterów Ligii Sprawiedliwych stawii czoła każdemu wyzwaniu.

Do tej pory powstały 52 odcinki serialu, którego odbircami są dzieci w wieku 6-10 lat.

Justice League film

Po filmie Batman v Superman i Wonder Woman, grupa najbardziej znanych superbohaterów wszechczasów po raz pierwszy połączyła siły w hicie kinowym! Film w reżyserii Zacka Snydera miał premierę w listopadzie 2017 r.. W filmie wystąpili Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen i J. K. Simmons. Film zarobił 654 miliony dolarów na całym świecie. Na czerwiec 2019 roku zaplanowana jest premiera Justice League 2.

Czy chcesz zosta? licencjobiorc?

Zadaj pytanie

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone