Aquaman

Po emocjach związanych z premierą filmów Batman vs. Superman, Wonder Woman i długo oczekiwaną premierą Justice League, Aquaman Movie jest kolejnym rozdziałem w stale rozszerzającym się DC Universe, który zostanie przeniesiony na duży ekran!

Kraje: WĘGRY, BIAŁORUŚ, LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, CHORWACJA, SŁOWENIA, SERBIA, BOSNIA HERZEGOVINA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA

Wytwórnia: Warner Bros.
Kategoria: Rozrywka
 

 

Aquaman został po raz pierwszy opublikowany w More Fun Comics # 73 w listopadzie 1941 roku. Aquamen jest członkiem-założycielem Justice League i jest obecnie w obu komiksach Justice League i Aquaman. Postać została przedstawiona w kilku serialach animowanych z udziałem Justice League od późnych lat sześćdziesiątych. Potężne moce Aquamana to zdolność do oddychania pod wodą, komunikowania się z życiem morskim oraz mistrzostwo w walce wręcz.


Nowy kinowy DC Universe wystartował w 2013 roku z Man of Steel, który zapoczątkował ciągłość postaci i fabuł, które będą kontynuowane przez kilka lat, podczas odkrywania listy DC Super Heroes. Do chwili obecnej, nowy DC Universe zebrał ponad 2,2 mld dolarów w kasach na całym świecie.

Debiut Aquaman w filmie Batman vs Superman wprowadza bardziej nowoczesnego I  jaskrawego superbohatera, którego kontynuacja będzie miała miejsce zarówno w filmach Justice League, jak i Aquaman.

 

O filmie
  • Światowa data premiery: 21 grudnia 2018 r.
  • Grupa docelowa: Nastolatkowie/Dorośli, fani superbohaterów i  oraz kina akcji I przygody 
  • Gatunek:  film o super bohaterach, akcja-przygoda
  • Występuje Jason Momoa , znany z filmu Justice League I Gry o Tron
  • Reżyseria: James Wan

Aquaman spodoba się szerokiej publiczności, skupiającej się na chłopcach w wieku 6-12 oraz mężczyznach w wieku 13+ jak również fanów filmów z superbohaterami i popkultury.

 Za sprawą Mery, imponująch obrazów światów oraz superbohaterki, która w filmie gra widoącą postać kobiecą,  Aquaman przypadnie również do gustu dziewcząt w wieku 6-12 oraz kobiet w wieku 13+.  

 

Czy chcesz zosta? licencjobiorc?

Zadaj pytanie

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone