Minionki

Kraje: POLSKA, WĘGRY, ROSJA & CIS, UKRAINA, BIAŁORUŚ, LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, RUMUNIA, BUŁGARIA, ALBANIA, CHORWACJA, SŁOWENIA, SERBIA, BOSNIA HERZEGOVINA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA, CZARNOGÓRA, KOSOWO, MACEDONIA, ARMENIA, AZERBEJDŻAN, GRUZJA, KAZACHSTAN, KIRGISTAN, MOLDOVA, TADŻYKISTAN, TURKMENIA, UZBEKISTAN, MOŁDAWIA

Licencjdawca: NBCUniversal
Kategoria: Rozrywka

Minionki to komedia animowana, która jest prequelem do serii "Despicable Me". Film został wyprodukowany przez studio Illumination Entertainment, za reżyserię odpowiadali Pierre Coffin i Kyle Balda, do scenariusza Briana Lyncha, a za produkcję Chris Meledandri i Janet Healy..

W filmie głosu użycza Pierre Coffina (jako Minionki, w tym: Kevin, Stuart i Bob), Sandra Bullock, Jon Hamm, Michael Keaton, Allison Janney, Steve Coogan i Jennifer Saunders, z narracją Geoffrey'a Rusha.

Minionki to małe, żółte istoty, istniejące od zarania dziejów, rozwijające się z żółtych jednokomórkowych organizmów w istoty, istnieją tylko po to, by służyć najbardziej nikczemnym przywódcom. Po zgładzeniu wszystkich dotychczasowych przywódców, Minionki popadły w rozpacz i zamieszkały w ogromnej lodowej jaskini. Po wielu latach Minionki stają się przygnębione, niespokojne i pozbawione motywacji bez mistrza, któremu mogą służyć. Aby odzyskać godność i poczucie celu, Kevin wraz z Stuaretm I Bobem wyruszają na poszukiwanie nowego mistrza.

Czy chcesz zosta? licencjobiorc?

Zadaj pytanie

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone