Jurassic World: Updałe królestwo

Kraje: POLSKA, WĘGRY, ROSJA & CIS, UKRAINA, BIAŁORUŚ, LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, RUMUNIA, BUŁGARIA, ALBANIA, CHORWACJA, SŁOWENIA, SERBIA, BOSNIA HERZEGOVINA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA, CZARNOGÓRA, KOSOWO, MACEDONIA, ARMENIA, AZERBEJDŻAN, GRUZJA, KAZACHSTAN, KIRGISTAN, MOLDOVA, TADŻYKISTAN, TURKMENIA, UZBEKISTAN, MOŁDAWIA

Licencjdawca: NBCUniversal
Kategoria: Rozrywka

Jurassic World: Updałe królestwo to film przygodowy science fiction studia Universal. Jest drugim filmem w trylogii i piątą część serii Jurassic Park. W filmie zobaczymy Dereka Connolly'ego i reżysera Jurassic World, Colina Trevorrow, odpowiedzialnych za scenariusz filmu. Producentem wykonawczym jest eżyser Jurassic Park, Steven Spielberg. Akcja filmu rozgrywa się na fikcyjnej wyspie Isla Nublar, położonej u wybrzeży Pacyfiku w Ameryce Środkowej.

Po updaku parku rozrywki Jurassic Worldr, dinozaury wędrują swobodnie po wyspie, do memontu gdy erupcja wulkanu zagraża ich istnieniu. Claire Dearing (Bryce Dallas Howard), były menedżer parku, założył Dinosaur Protection Group, organizację zajmującą się ratowaniem dinozaurów. Werbuje Owena Grady (Chris Pratt), byłego trenera dinozaurów, który pracował w parku, aby pomóc jej uratować pozostałe dinozaury z wyspy. Owen próbuje zlokalizować Błękitnego, ostatniego z czterech wychowanych przez niego raptorów, ale on i Claire odkrywają spisek, który może sprawić, że dinozaury staną się ponownie dominującym gatunkiem na Ziemi.

Chris Pratt, Bryce Dallas Howard i B. D. Wong powrócą do swoich ról z poprzedniego filmu, dołączając do Jamesa Cromwella, Teda Levina, Justice Smitha, Geraldine Chaplina, Daniella Pineda, Tobiego Jonesa, Rafe Spallego i Isabelli Sermon. Jeff Goldblum powróci do swojej roli Dr. Iana Malcolma z oryginalnego filmu z 1997 roku.

Czy chcesz zosta? licencjobiorc?

Zadaj pytanie

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone