Poopsie Slime Surprise

Poopsie, czyli magiczny świat jednorożców, tęczy, brokatu oraz wielu jaskrawych niespodzianek.

Kraje: POLSKA, WĘGRY, GRECJA, CYPR, RUMUNIA, BUŁGARIA, CHORWACJA, SŁOWENIA, SERBIA, BOSNIA HERZEGOVINA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA, CZARNOGÓRA, MACEDONIA

Licencjdawca: MGA Entertainment
Kategoria: Brand Licensing

Poopsie, czyli magiczny świat jednorożców, tęczy, brokatu oraz wielu jaskrawych niespodzianek. Odrobina magii i blasku jednorożca sprawia, iż dzieci bawiąc się nim, mogą tworzyć jego kupkę. Marka łączy w sobie wszystkie najgorętsze trendy - unikalną zabawkę, która kryje w sobie magiczne niespodzianki oraz aspekt kolekcjonerski. Poopsie jest silnie obecna w mediach społecznościowych – publikacje o charakterze unboxing na YouTube, influencerskim video, a także seriale animowane 3D dostępne na Youtube.

Zabawki tej linii mają dużych i małych fanów, wśród których jest wielu celebrytów, w tym Kim Kardashian i Ashley Simpson. Marka odniosła sukces na całym świecie - już w ciągu pierwszych miesięcy od wprowadzenia na rynek, stała się jedną z najlepiej sprzedających się zabawek w skali globu. Kluczowa grupa docelowa to dziewczynki w wieku 6-9 lat, choć wśród fanów Poopsie są także nastolatki i młodzi dorośli. Marka zdecydowanie podbija i kształtuje popkulturę!

Czy chcesz zosta? licencjobiorc?

Zadaj pytanie

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone