29/03/21

Polska. Płatki i makarony na licencji “Madagaskar” w ofercie Maspexu!

Warszawa. Maspex wprowadził do swojego portfolio płatki oraz makarony dla swojej flagowej marki – Lubella, korzystając z potencjału licencji „Madagaskar”.

 

Kształt płatków 500 g odzwierciedla świat wybranej licencji - wariant produktu o smaku tropikalnym zawiera płatki w kształcie ananasków, zaś SKU o smaku czekoladowym zawiera płatki w kształcie pingwinków. Na opakowaniach znajdziemy ulubionych bohaterów takich jak Król Julian z Mourisem czy pingwiny Skiper, Riko Kowalski.  W każdym licencyjnym opakowaniu płatków znajduje się zestaw dwóch kart do gry „Czyja to gadka” oraz figurka 3D. Cały zestaw obejmuje 16 kart oraz 8 figurek. . Cel akcji to zaoferowanie konsumentowi zwartości dodanej oraz zaangażowanie go w świat licencji „Madagaskar”. 

Maspex użył też postaci z filmu „Madagaskar” na opakowaniach makaronów Lubella  – Spaghetti 500 gram i Mini Świderki 400 gram. Produkty są dostępne w sprzedaży od 25.01.2021 roku. Aktywności retail-marketingowe (wobblery, listwy, displaye, plakaty, digital video) zostały zaplanowane na okres luty – marzec 2021.

 

Maspex jest największą prywatną polską firmą w branży spożywczej oraz jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest zdecydowanym liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Rumunii oraz ich czołowym producentem na Węgrzech, w Bułgarii, na Litwie oraz Łotwie. Jest również wiodącym producentem produktów instant w Europie Środkowo-Wschodniej. Maspex to także lider na rynku makaronów, dżemów, i sosów oraz wiodący producent w segmencie keczupów, dań gotowych i przetworów warzywnych w Polsce. Firma jest także czołowym graczem na rynku wody w Rumunii

 

https://uwielbiam.pl/pingwiny

Galeria

Related stories:

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone