Odzież, akcesoria, artykuły domowe

Kolekcja Sugarbird z licencją Looney Tunes

Kolekcja Sugarbird z licencją Looney Tunes

Kraje: WĘGRY

Licencjodawca: Warner Bros.

Kategoria: : Odzież, akcesoria I produkty do domu

Licencjodawca: Sugarbird

O firmie

Marka Sugarbird ™ została założona w 2007 roku w sercu Europy, Budapeszcie przez ambitną młodą kobietę, Hedvig Jagasics v. Csonka. Csonka zebrała najlepszych profesjonalistów do stworzenia międzynarodowej marki szybkiej mody z wyjątkowymi kolekcjami dla kobiet. Tajemnica sukcesu tkwi w profesjonalnej kadrze firmy, nieporównywalnej strategii marketingowej oraz wrażliwej na modę, szybko reagującej, wysokiej jakości linii produkcyjnej. Celem Sugarbird™ jest tworzenie wznawianych, luksusowych i wysokiej jakości kolekcji modowych w ograniczonych ilościach dla szerokiego grona odbiorców po przystępnych cenach.

Od czasu do czasu firma nawiązuje współpracę z innymi podmiotami i tworzy sezonowe dodatkido swoich produktów. Powstały kolekcje z kapsułami, które są promowane przez gwiazdy oraz kolekcje Cartoon, z postaciami Warner Brothers.

O projekcie:

Część limitowanych kolekcji została zaprojektowana przez kreatywny zespół utalentowanych młodych projektantów, artystów ulicznych i profesjonalnych grafików I wyprodukowana wyłącznie lokalnie z wysokiej jakości, zaprojektowanych przez siebie, europejskich tkanin, w połączeniu z najnowszymi technologiami odzieżowymi.

Kolekcja Sugabird z licencją Looney Tunes z 2015 roku była jednym z najpopularniejszych projektów Sugarbird. Liczne postacie były przedstawione na projektach, ale jak zwykle Królik Bugs podobał się najbardziej.

Ta designerska kolekcja była prezentowana na licznych pokazach, wybiegach oraz można ją było znaleźć we wszystkich sklepach Sugarbird. Kolekcje znajdwały się również w outletach.

Węgierscy celebryci często wybierają projekty Sugarbird na najważniejsze imprezy. Gwiazdy międzynarodowe także noszą te wspaniałe sukienki. Ze względu na popularność kolekcji z Wonder Woman produkty znajdowała się w sklepach jeszcze w kolejnym sezonie.

 

 

Galeria

Czy chcesz zosta? licencjobiorc?

Zadaj pytanie

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone