Eventy i działania w sklepach

Pokaz mody Łukasza Jemioła z Warner Bros.

Pokaz mody Łukasza Jemioła z Warner Bros.

Kraje: POLSKA

Licencjodawca:Warner Bros.
Kategoria: Eventy i akcje promocyjne w sieciach
Licencjobiorca: Lukasz Jemiol
O Łukaszu Jemiole

Łukasz Jemioł jest jednym z czołowych polskich projektantów mody. Jest absolwentem Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz laureatem wielu konkursów dla projektantów, m.in. Złotej Nitki, Oskary Fashion de Lux, Moda Folk.

Jego ubrania tworzone są w minimalistycznym stylu, charakteryzują się prostymi, nieskomplikowanymi konstrukcjami do noszenia na co dzień. Projektant ubiera znane osoby ze świata mediów, sztuki i mody.

 

Projekt

Kolekcja Łukasza Jemioła BASIC - wiosna / lato 2014 zainspirowana postaciami Warner Bros.
Kolekcja wiosna / lato 2014 autorstwa Łukasza Jemioła przedstawia nową i oryginalną koncepcję. Wśród minimalistycznych i wygodnych strojów znajduje się limitowana kolekcja t-shirtów zainspirowanych pięcioma postaciami kultowych kreskówek Warner Bros.: Batmanem, Supermanem, Bugs Bunny, Wile E Coyote i Road Runner.

Pokaz mody odbył się w ramach Alei Projektantów na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Pokaz obejrzało około 1000 osób: dziennikarzy, celebrytów, modelek, stylistów i przedstawicieli handlu. Pokaz został podzielony na trzy części. W pierwszej, dedykowanej Batmanowi, projektant połączył różne odcienie czerni i tkaniny o zróżnicowanej fakturze. Kolekcja inspirowana Supermanem była zdominowana przez odcienie szarości, miedzi i elektryzującej czerwieni. Finał pokazu z projektami Looney Tunes był utrzymany w odcieniach szarości, bieli i błękitu.

 

Galeria

Czy chcesz zosta? licencjobiorc?

Zadaj pytanie

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone