The Emoji Movie

Pierwsze spojrzenie na sekretne światy w swoim telefonie! Niesamowita komediowa przygoda Emotki miała premierę w sierpniu 2017 roku. Jest kochana przez wszystkie grupy wiekowe i zaprasza widza do udziału w rewolucji Emoji.

Kraje: POLSKA, WĘGRY, GRECJA, CYPR, BIAŁORUŚ, LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, RUMUNIA, BUŁGARIA, ALBANIA, CHORWACJA, SŁOWENIA, SERBIA, BOSNIA HERZEGOVINA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA

Licencjodawca: Sony Pictures 
Kategoria:Rozrywka

 

Fabuła filmu Emotki

Film Emotki otwiera niewidziany sekretny świat w smartfonie. W aplikacji służącej do wysyłania wiadomości ukryty jest Textopolis, tętniące życiem miasto, w którym mieszkają wszystkie twoje ulubione emotki, mające nadzieję, że zostaną wybrane przez użytkownika telefonu. W tym świecie żyją 3 główne postacie: Gene, Hi-5 i Jailbrake. Kiedy wada zagraża całemu telefonowi, los wszystkich emotek zależy od trójki przyjaciół, którzy muszą uratować swój świat, zanim zostanie on usunięty na zawsze.

Główne postacie są dubbingowane przez gwiazdy takie jak:  T.J. Miller, James Corden i Ilana Glazer. W filmie zostały użyte prawdziwe aplikacje nadając fabule autentyczności.

 

Produkty konsumenckie, strategia

Celem jest uczynienie marki emoji najpopularniejszą marką na świecie, oferując wyjątkowe, wysokiej jakości produkty w szerokiej gamie kategorii, które pozwalają dzieciom wyrażać się wykorzystując  postacie z filmu. Bohaterowie mają własną historię i osobowość. Potencjalny konsument to osobat kreatywna, towarzyska, która jest miłośnikiem technologii I z dużym prawdopodobieństwem jest posiadaczem telefonu.

Grupa docelowa:
  • Głownie dziewczęsta w wieku 5 – 12
  • W drugiej kolejności chłopcy w wielku 5 – 9


Zostań partnerem największej animowanej wersji Sony w 2017 roku!

 

Czy chcesz zosta? licencjobiorc?

Zadaj pytanie

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone