IBML

IBML jest właścicielem zróżnicowanego i stale rosnącego portfolio wiodących marek sportowych, modowych i outdoorowych.

Kraje: POLSKA, WĘGRY, UKRAINA

Z ponad 300 partnerami licencyjnymi i dystrybutorami na całym świecie IBML dąży do nawiązania długoterminowej współpracy z licencjobiorcami, którzy są specjalistami w swoich kategoriach. Kategorie produktowe są strategicznie dopasowane do marek IBML zwiększając potencjał marek na całym świecie.
W przeciwieństwie do licencji z wizerunkiem postaci lub z kategorii rozrywka, większość marek IBML ma długą i bogatą historię, w niektórych przypadkach ponad 100 letnią.
IBML udziela praw do wykorzystania marki stronom trzecim za pośrednictwem licencji, do użytku na produktach zgodnie z profilem marki.

Lonsdale jest pionierską marką specjalizującą się głównie w sprzęcie do sportów walki, odżywkach i odzieży sportowej. To marka ludzi silnych i dumnych uosabiająca ducha walki.
 

Dunlop jest jedną z najlepszych marek XX wieku . Podukty Dunlop były i są wybierane przez największe legendy sportu w histrorii golfa, sqasha, tenisa, badminton I tenisa stołowego. i był wyborem jednych z największych legend w historii sportu ze świata golfa, squasha, tenisa, badmintona i tenisa stołowego, W ostatnim czasie Dunlop rozszerzył game prouktów o wysokiej jakości przemysłową odzież robocza, obuwie i wyposażenie ochronne.

Slazengerto jedna z najdłużej działających marek sportowych w historii, z prawie 150-letnim doświadczeniem na boiskach i najważniejszych arenach sportowych na świecie. Misją marki jest promowanie stylu i elegancji sportowej.
 

No Fear to stylowa marka odzieżowo lifestylowa z kategorii sporów ekstremalnych. No Fear oznacza tożsamość i sposób życia oraz celebrację zarówno człowieka jak i ducha rywalizacji.

Jako wybitna marka w boksie od 1910 r.Everlast jest wiodącym na świecie producentem, sprzedawcą i licencjodawcą sprzętu bokserskiego, MMA i fitness.

Czy chcesz zosta? licencjobiorc?

Zadaj pytanie

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone