Paul Frank

Paul Frank to część współczesnej pop kultury, zabawny świat stworzony przez artystę.

Kraje: POLSKA, WĘGRY, ROSJA & CIS, UKRAINA, BIAŁORUŚ, LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, RUMUNIA, BUŁGARIA, ALBANIA, CHORWACJA, SŁOWENIA, SERBIA, BOSNIA HERZEGOVINA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA

Licencjodawca: Saban
Kategoria:: Entertainment

 

Historia

W 1995 r. mały garaż w Huntington Beach tętnił życiem. Przyjaciele byli zajęci ręcznym szyciem portfeli i torebek. Mała jednostka garażowa stała się miejscem narodzin Juliusa i początkiem projektów Paula Franka.

Korzenie marki

  • sztuka rękodzieła
  • tzw. Mid-century modern styl
  • styl życia południowej Kalifornii 
  • muzyka I sztuka
  • inspiracja pop kulturą

 

 

Postaci

Planned Pines to zaplanowana, idealna społeczność, w której mieszka Julius i jego przyjaciele.Małpka Julius jest sympatyczną istotą, przepełnioną ciekawością charyzmą, która czyni go naturalnym przywódcą. Jego przyjaciele uwielbiają przebywać w pobliżu, ponieważ zawsze robi coś nowego. Jego wiek jest nieokreślony, ale jest jak dorosłe dziecko. Stara się znaleźć swoje miejsce między dzieciństwem, które zawsze znał, a odpowiedzialnością, którą teraz ma.

 

 

Marka Paul Frank ma zdolność docierania do wszystkich grup wiekowych:
  • Niemowlęta i małe dzieci, od noworodka do lat 2: synowie i córki, gerenacja X / Y, którzy na nowo zdefiniowali rodzicielstwo i wymagający styl, szczególnie jeśli chodzi o odzież i chcą, aby ich dzieci miały dostęp do niepowtarzalnego i indywidualnego wyglądu.
  • Dzieci w wieku 3-7: eksplozja wyobraźni, kreatywności i pomysłów. Chłopcy i dziewczęta Paula Franka są już ekspertami od techniki, ale uwielbiają klasyczne zabawki.
  • Dzieci w wielku 7 – 14: Chłopcy i dziewczęta Paula Franka są radośnie niezależne, dziecinne i zabawne. Doceniają dobry styl. Dziewczęta Paula Franka są słodkie, lubią sprawdzać swoje skrzynki mailowe, rozmawiać przez swoje własne telephony komórkowe. Chłopcy Paula Franka uwilbiają eksperymenty naukowe , żarty I spotykanie się ze znajomymi. Zarównoe chłopcy jak I dziewczęta uwielbiają gry, oglądać ulubione programy telewizyjne I odkrywać wirtualne światy! 

 

Czy chcesz zosta? licencjobiorc?

Zadaj pytanie

Używamy plików cookie w celu poprawy jakości przeglądania, zgodnie z naszą Polityką korzystania z plików cookie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone